Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okrskové kolo v požárním sportu - Lhotky

18. 5. 2009

V neděli 17. května 2009 se na hasičském hřišti ve Lhotkách uskutečnilo okrskové kolo v požárním sportu. Naše SDH postavilo na start družstvo mužů a také družstvo žen.

Na soutěž jsme odjížděli kolem 11 hodiny, aby jsme stihli ještě trénovat. Soutěž odstartovala v 13. hodin slavnostním nástupem. První disciplínou byla štafeta 4x100 m s překážkami. Na start nejdříve nastoupili muži. První pokus se spíš nepovedl, protože spadl minimax. Druhý pokus byl však zdařilý a posunul naše kluky na 4. místo. Holky po první štafetě dokonce vedly, bohužel v dalším rozběhu je porazily hasičky z Velkého Meziříčí.

ObrazekDruhou disciplínou byl požární útok. Klukům se první pokus sice povedl, ale trochu zaspali na základně. Druhý pokus byl mnohem lepší. Výsledek však nebyl tolik povzbuzující - opět 4. místo. Proti sehraným borcům ze Lhotek sport, Lhotek a Mezu je těžké běhat. Holky to taky neměly jednoduché. Opět jsme vystřídaly levý proud, tentokrát byla během dne povolána Lucy. Bohužel po tolika letech se jí nepodařilo doběhnout, čemuž se nikdo nedivil. V druhém útoku to obě proudařky doběhly, ale zase byl ten útok pomalý, ale nebyl tak špatný. Přes všechny obtíže nám tento útok vynesl 3. místo.

Celkově jsme vybojovali krásná umístění: kluci 4. místo a holky 3. místo!

Po závěrečném nástupu se ještě uskutečnily závody v jednotlivcích na 100 m s překážkami. Tohoto závodu se z Rudy zúčastnili Lupen a Janina. A reprezentovali dobře: Lupen v dorostencích obsadil 3. místo a Janina v ženách 2. místo.

Složení družstev:

Muži: Lukáš Hekrdla, Jeňa Remer, Víťa Staněk, Laďa Zezula, Luboš Křehlík, Kuba Bahenský a Aleš Remer

Ženy: Janina Křehlíková, Aneta Krejčová, Katka Baráková, Lída Rousová, Elis Horká, Verča Horká a Lucy Ševčíková

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář